30/6/2019
Haber Detayı
22 Temmuz 2021 - Perşembe 07:20
 
Vatandaşımızın ekonomik sıkıntılar çektiğinin farkındayız
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala, Türkiye'de vatandaşların çektiği ekonomik sıkıntılar hakkında itiraf niteliğinde bir açıklama geldi.
SİYASET Haberi
 Vatandaşımızın ekonomik sıkıntılar çektiğinin farkındayız

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala, partisinin Bursa’daki bayramlaşma programında Türkiye’deki ekonomik sıkıntıyla ilgili itiraf niteliğinde bir açıklamaya imza attı.

EFKAN ALA: 'VATANDAŞIMIZ EKONOMİK SIKINTILAR ÇEKİYOR'
Türkiye’de vatandaşın çektiği ekonomik sıkıntıların farkında olduklarını söyleyen Efkan Ala, AK Parti olarak bu sıkıntıları çözüp yola devam edeceklerini savundu. Efkan Ala, “Birçok tedbir aldık, vatandaşımızın da ekonomik yönden bazı sıkıntılar çektiğinin farkındayız, diğer alanlarda ortaya çıkan problemlerin farkındayız. Bunları da AK Parti, bugüne kadar aldığı inisiyatifler gibi inisiyatifler alarak çözecek, her şeyi yerli yerine koyup yoluna devam edecektir.” dedi.

Pandemi dolayısıyla ciddi sorunlar yaşandığına belirten Ala, şöyle konuştu:

“Elbet biz bu süreci en iyi yönetmeye çalışan ve en iyi yöneten ülkelerden biriyiz. Birçok tedbir aldık, vatandaşımızın da ekonomik yönden bazı sıkıntılar çektiğinin farkındayız, diğer alanlarda ortaya çıkan problemlerin farkındayız. Bunları da AK Parti, bugüne kadar aldığı inisiyatifler gibi inisiyatifler alarak çözecek, her şeyi yerli yerine koyup yoluna devam edecektir. Hedefimiz, nasıl ki dışarıda barış ve huzur içinde bölgesel iş birliği yapıp ticaret ve ekonomimizi geliştirmek, oralarda yaşayan insanlara huzur ve güven götürmekse, içeride de Türkiye'yi gelişmiş, kalkınmış, hedeflerine ulaşmış ve daha da ileriye emin adımlarla giden, dünyanın en gelişmiş 10 ülkesi arasına sokmaktır. Bunun için de yapılması gerekenleri yapıyoruz, yapacağız. Burada da en büyük gücümüz bu birliktelik, dayanışma ve yürek birlikteliğidir. Onun için hepimiz konuşacağız, paylaşacağız, sorunların üzerine birlikte gideceğiz.”

Kaynak: Editör: Seydisehirhaber
Etiketler: , Vatandaşımızın, ekonomik, sıkıntılar, çektiğinin, farkındayız,
Yorumlar
Haber Yazılımı