30/6/2019
15 MART 2021
Haber Detayı
10 Haziran 2021 - Perşembe 17:13
 
Seydişehir Halk Eğitimden eTwinnig projesi
Seydişehir Halk Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar'a eTwinnig projesi bilgilendirme ziyareti yaptı
EĞİTİM Haberi
Seydişehir Halk Eğitimden eTwinnig projesi

Seydişehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ahmet Refik Dereli, Proje Koordinatörü Serap Caymaz ve proje ekibi üyelerinden, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Tahir Kibar’a ziyaret!

Seydişehir Halk Eğitimi Merkezi’nin kurucusu olduğu, Seydişehir Özel Eğitim İş Uygulama Okulu, Seyyid Harun Anadolu Lisesi, Seydişehir Saliha Mehmet Ulaşan MTAL, Romanya SimionMehedintiYüksek Okulu, Ürdün AlmzayribKız Lisesi ve Kuzey Makedonya SoeptuKuzmanJosifoski-Pitu Lisesi ortaklığında Daha Az Atık! Daha Sürdürülebilir Yarınlar! / LessWaste! MoreSustainableTomorrows!adlı eTwinnigprojesinintanıtılması ve yaygınlaştırılması amacıyla gerçekleştirilen ziyarette;

Atık miktarının geri döndürülemez boyutlara ulaştığı günümüzde, insan ve çevre sağlığını korumanın önemi ve gerekliliği ele alındı. Projenin amacı, faaliyetleri ve sonuçları hakkında bilgilendirme yapıldı.  İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Tahir Kibar bu konunun çok önemli olduğunu ve her türlü desteğin verileceğini belirtti. Ziyaretlerinden dolayı proje ekibine teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Seydisehirhaber
Etiketler: Seydişehir, Halk, Eğitimden, eTwinnig, projesi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı