30/6/2019
Haber Detayı
20 Temmuz 2021 - Salı 15:56
 
Seydişehir'de Sokak köpekleri 4 yaşındaki çocuğa saldırdı
Konya'nın Seydişehir' ilçesinde Sokak köpekleri 4 yaşındaki çocuğa saldırdı
Polis - Adliye Haberi
Seydişehir'de Sokak  köpekleri 4 yaşındaki çocuğa saldırdı

Olay sabah saatlerinde Hacıseyit Ali Mahallesinde meydana geldi. Bayram ziyaretine giden ailenin çocuğu Hüseyin Ege Yılmaz Ailesinin gözünün önünde başıboş köpeklerin saldırısına uğradı.
Edinilen bileğiye Yılmaz Ailesi  bir  yakınlarına  bayram ziyareti yaptıktan sonra Aile  evden ayrılırken kapıdan  çıktığı anda   başıboş  dolaşan  sokak Köpekleri  dört  yaşındaki Hüseyin Ege Yılmaza saldırdı.  Babasının müdahalesi ile olay yerinden uzaklaştırılan köpekler   Hüseyin Ege Yılmazı kolundan yaraladı Babası tarafından Seydişehir Devlet Hastanesine götürülen Hüseyin Ege ye kuduz aşısı yapıldı.
Baba Adem Yılmaz gazetecilere yaptığı açıklamada, “Bayramlaşmadan çıkarken sokakta bekleyen 2 köpek tarafından saldırdı biz olmasak Allah korusun çocuk parçalanacaktı Belediyeye diyorum ki hayvanları koruyalım derken çocuklarımızı kaybetmeyi istemiyoruz. Daha çok denetim ve daha çok barınak yapılarak şehir merkezinden uzak durması konusunda yardım istiyoruz.
Çocuklarımız bisiklet sürerken felan sarıyorlar ,Çocuklarımızı köpek korkusu yüzünden sokağa çıkaramıyoruz.

Çıkarınca da   bu tür  saldırılar  oluyor  bugün  hastanede  4  çoçuk  köpek saldırısı ile   geldiğini duydum . Gerekli yerlere şikâyette  bulundum  Yetkililerden bu konuya çözüm bulmasını bekliyoruz" dedi

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Seydişehir'de, Sokak, , köpekleri, 4, yaşındaki, çocuğa, saldırdı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı