30/6/2019
15 MART 2021
Haber Detayı
07 Haziran 2021 - Pazartesi 12:53
 
Avrupa birincisi Decathlon Türkiye’deki 39'ncu Mağazasını Konya’da açtı!
Avrupa birincisi Decathlon Türkiye’deki 39'ncu Mağazasını Konya’da açtı!
Ekonomi Haberi
Avrupa birincisi Decathlon Türkiye’deki 39'ncu Mağazasını Konya’da açtı!

Türkiye’nin 14 şehrinde 39’a ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle sporseverlerin uğrak yeri olan Decathlon 39. mağazasını Konya Kentplaza’da açtı

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon Türkiye’nin 14 şehrinde 39’a ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesiyle ilgi görüyor. Türkiye’ye sporu ulaştıran ve sporu yaygınlaştırmayı hedefleyen Decathlon şimdi de Konya Kentplaza’daki yeni mağazasıyla sporseverlerle buluşuyor.

Decathlon’un Konya Kentplaza’da açtığı yeni mağazası, 1747m2 alanda sporseverlere 70’ten fazla spor dalında binlerce ürünü sunmanın yanı sıra, mağaza içindeki spor alanlarıyla sporseverlerin yeni sporlar keşfetmelerini ve deneyimlemelerini de sağlayacak!

Decathlon Türkiye CEO’su Mickael Cadot: “Yeni mağaza açılışlarımıza önümüzdeki dönemlerde de devam ederken, sporu daha da erişilebilir kılmak için yeni iş modellerimizle ve farklı iş birlikteliklerimizle de sizlere sporun mutluluğunu ulaştırmaya devam edeceğiz. Bu sayede sporla ilgili aklınıza gelen birçok konuda sizlerin çözüm ortağı olacağız.” diyor.

Decathlon, Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor. Doğa yürüyüşünden fitnessa, tenisten yüzmeye, dağcılıktan kayağa, balıkçılıktan futbola, patenden bisiklete kadar farklı spor dallarında kimisi dünyaca ödüllü ürünlere sahip olan Decathlon’un en büyük özelliği, profesyonel sporcular ve müşteriler tarafından test edilip kullanılan en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını mümkün olan en düşük fiyatlarda sunması.

Kaynak: Editör: Seydisehirhaber
Etiketler: Avrupa, birincisi, Decathlon, Türkiye’deki, 39'ncu, Mağazasını, Konya’da, açtı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı