Burak1 Aralık2020
30/6/2019
15 MART 2021
Haber Detayı
19 Mart 2021 - Cuma 05:50
 
Ak Parti Seydişehir Gençlik Kollarından18 Mart Etkinliği
Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığı, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir etkinliğe daha imza attı
SİYASET Haberi
Ak Parti Seydişehir  Gençlik Kollarından18 Mart  Etkinliği

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığı, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir etkinliğe daha imza attı. Gençler, sabah namazının akabinde çay ve pişi ikramında bulundu.


 Çanakkale'de savaşan askerimizin Ruhuna bir Fatiha göndermek amacıyla düzenlenen etkinlik vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. Etkinliğe Ak Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay’ın yanısıra birçok vatandaş katıldı.


 Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Batuhan AYDIN : “Çanakkale ruhunun hissedilmesi ve şehitlerimize olan minnetimizi dile getirmek için böyle bir etkinlik düzenlediklerini kaydetti. Aydın; "Bahsi geçen dönemde yiyecek yok, su yok, giyecek kıtlığı yaşanıyor. Çanakkale; Zor şartlarda, üstün teknolojiye sahip düşman askerleri karşısında top mermi yağmurunun altında verilen destansı bir mücadelenin hikayesidir. Bütün imkansızlıklara rağmen ruh var, inanç var ve iman var. Bu manevi duygularla kazanılan zafer. Geçmişte bu emeği verenleri hatırlamak, anmak adına bugün burada bir faaliyet gerçeklerştirdik.Genç Kardeşlerimiz ile beraber Vatandaşlarımıza ikramda bulunduk.


 O gün yokluklar içerisinden var olma mücadelesi verilmiş; vatan için kanlarını dökerek bu ülkeyi bize bırakmışlar. Biz bu ülkenin bedelinin nasıl ödendiğini biliyoruz ve bu emanetin değerinin farkındayız.  İnşallah gelecek nesillere de sapasağlam bir şekilde, daha güzel, daha yaşanabilir bir ülke aktarmak istiyoruz" diye konuştu.

Kaynak: Editör: Seydisehirhaber
Etiketler: Ak, Parti, Seydişehir, , Gençlik, Kollarından18, Mart, , Etkinliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı