30/6/2019
15 MART 2021
Astroloji

 

 

 
Akrep (16.06.2021)
Ailenizin üzerinizde baskı yaratması iş yerinizde çalışma performansınıza yansımaktadır. Eforunuzu işinize harcayın. Aileniz odaklı değil iş odaklı olun. Çalışmak böyle bir süreçte en doğru ilacınız, onu bırakmayın.
 
Aslan (16.06.2021)
Ortaklı işlerinizde üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınız sizleri yorucu bir temponun içerisine çekebilir. Yetişmek için bazı şeylerden fedakarlık yapmanız gerekebilir.
 
Balık (16.06.2021)
Sınırlarınızın olması gerektiğini hissettiğiniz özellikle de yakın çevrenize karşı sınır çizmeniz gerektiğini fark ettiğiniz bir gün. İnsanları ve çevrenizi iyi gözlemleyin. Hayatınızda istemediğiniz hiç kimseye, hiç bir şeye, hiçbir duruma izin vermeyin. Kendinizi yaşayın.
 
Başak (16.06.2021)
Hayat amacınızı sorguladığınız bir gün olabilir. Yaşam felsefenizin amaçlarınıza hitap etmediğini fark ederek değişime odaklanabilirsiniz. Kendinizi güncellemeniz size de iyi gelebilir.  
 
Boğa (16.06.2021)
Çalışma ortamınızda üzerinizde bir baskı hissedebilirsiniz. Baskı, duygusal olarak sizi içsel anlamda sıkışmış gibi hissettirebilir ve gerginliğe neden olabilir. İnsanların sizi yönetmesine izin vermeyin.
 
İkizler (16.06.2021)
Sıkışmışlık hissi bugün sizi ekstra yorabilir. Kendinizi köşeye sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Baskı altında hareket etmek sizi gerginleştiriyor. Gerginliğinizi dönüştürmeyi öğrenmelisiniz. Yaşam, içinizde değil dışınızda! Dışarı çıkın.  
 
Koç (16.06.2021)
Bugün duygusal bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Kendinizi hassas ve kırılgan hissedebilir, yalnız kalma ya da insanlardan soyutlanma isteği içinde olabilirsiniz. Kendinizin en büyük şansı sizsiniz! Gücünüzü, özelliklerinizi yeniden keşfedin.
 
Kova (16.06.2021)
İçsel gerginlikle güne başlayabilirsiniz. Anlam veremediğiniz gerginlik gün boyu enerjinizi etkileyebilir. Duygu durumlarınızı yönetmeyi bilmeli ve içinizde onu dönüştürmeyi öğrenmelisiniz.
 
Oğlak (16.06.2021)
Hayata karşı inatçılığınız sizi fazlasıyla zorlayabilir. Geçmişe dayalı hareketleriniz ise sizi ileriye değil geriye götürür. Kendinizi yenilemelisiniz. Hayatın her gün yenilendiği bir dünyada geçmişe tutunmanız sizi çağdışı yapabilir. 
 
Terazi (16.06.2021)
Partneriniz ile aranızda duygusal gerginlikler olabilir. Söylemleriniz ile partnerinizi baskı altına alabilir ve o an için özgürlüğünü yok sayabilirsiniz. Herkesin kişisel özgürlüklerine saygı duymalı ve insanları yönetmeye çalışmaktan vazgeçmelisiniz.
 
Yay (16.06.2021)
Çalışma hayatınızda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Bu doğrultuda alacağınız kararlar geleceğinizi şekillendirebilir ve hedeflerinizi yeniden oluşturabilirsiniz. Değişim, sizin motivasyonunuzu arttıracaktır. Hayatınızın her alanında yenilenmenin ruhunu yaşayın.
 
Yengeç (16.06.2021)
Aileniz veya akrabalarınız sizler üzerinde baskı kurmak istiyor olabilir. Hayatınıza müdahale edilmesi ve sizlerin isteklerinin yok sayılması motivasyonunuzu düşürebilir. İnsanlara karşı sınırlarınızı belirleyin.

 

 

 

Haber Yazılımı