30/6/2019
30/06/2020
Haber Detayı
29 Eylül 2020 - Salı 11:15
 
Seydişehirli Gözlükçüler İlçeye Göz Doktoru istiyor
Seydişehirli Gözlükçüler İlçeye Göz Doktoru istiyor
SAĞLIK Haberi
Seydişehirli Gözlükçüler İlçeye  Göz  Doktoru istiyor

Seydişehirde Gözlükçü  olarak  hizmet   veren işyeri sahipleri Seydişehir Devlet hastanesinde Göz  Doktoru  olmamasından şikayetçi.

Gözlükçü işyeri sahipleri  yetkililerden  bir ana evvel  Hastaneye göz   hekimi getirilmesi   girişim yapmasını   bekliyorlar.

Gözlükçü Gökhan ÇETİN ve Mustafa BAYRAK Seydisehirhabere  yaptıkları ortak açıklmada "   Seydişehir  gözlükçüler olarak Mart ayından itibaren Pandemi dolayısıyla iş anlamında ciddi bir daralma yaşadık.

Temmuz ayından itibaren yeni normalle birlikte en azından masraflarımızı çıkarabilir duruma geldik.

Maalesef Ağustos ayında Seydişehir devlet hastanesindeki göz doktorunun tayininin çıkıp yerine yeni doktor atanmaması zaten kırık dökük giden işlerimizi tamamen bitirmiş durumda. Doktorun gitmesinden itibaren kiralarımızı, personel maaşlarını ve giderlerimizi karşılayamaz hale geldik. Doktor izine çıktığında yerine geçici görevle doktor gönderilip, tayininin ardından atama yapılmaması bizler için hayret verici bir durum olmuştur.

70 bin  Nufusu  ve Ahırlı -Yalıhüyük -Akseki gibi yakın ilçelerede Hizmet   veren Seydişehir Devlet Hastanesine kadrolu olarak  Göz  hekimi  gelmesi  gelene kadar Konyadan  görevlendirilme  yapılması için yetkilereden   yardım   bekliyoruz. "dediler.

Kaynak: Editör: Seydisehirhaber
Etiketler: Seydişehirli, Gözlükçüler, İlçeye, , Göz, , Doktoru, istiyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı