30/6/2019
30/06/2020
Haber Detayı
14 Ekim 2020 - Çarşamba 09:50
 
Seydişehir'de Şehit Burak Aydoğan adına Kütüphane
Seydişehir'de Şehit Burak Aydın adına Kütüphane
EĞİTİM Haberi
Seydişehir'de Şehit Burak Aydoğan adına Kütüphane

Seydişehir ilçesinde bulunan Seydişehir İmam Hatip Ortaokulu’nda hayırseverlerin katkılarıyla  Şehit Burak Aydoğan adına kütüphane açıldı.

Kaymakam Erdoğan Aziz Sehidimiz Burak Aydoğan Aydın adına Seydisehir İmam Hatip Ortaokulu’nda “Böyle zengin içerikte kitapların olduğu nezih ve güzel ortamda bir kütüphane oluşturması çok sevindirici. Öğrencilerin hizmetine sunulan bu çalışma için okul idaresine Öğretmenlere ve destek verenlere teşekkür ederim.Baştacımız Aziz Şehitlerimizin Ruhu şad olsun” dedi.

Sehit Burak Aydoğan adına oluşturulan  Kütüphaneye Seydişehir Ülkü Ocaklarının  Katlkıları binlerce    kitap öğrencilerin hizmetine  sunuldu.

Seydişehir Ülkü Ocakaları Başakanı  Fatih Karaslan " Kütüphanenin oluşum sürecinde kitapların toplanmasında Seydişehir Ülkü Ocakları ve ülkücü gençler büyük çaba sarfederek kitaplıklarında var olan kitapları kampanyaya vererek güzel bir çalışmaya daha imza atmışlardır."dedi

Açılışa, Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, İlçe Jandarma Komutan Jandarma Teğmen Salih Yahya Koca, İlçe Emniyet Müdürü Kasım Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, Ak Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Seydişehir'de, Şehit, Burak, Aydoğan, adına, Kütüphane, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı