Burak1 Aralık2020
30/6/2019
30/06/2020
Haber Detayı
01 Aralık 2020 - Salı 13:59
 
ÖZGÜVEN SİSTEM KOLEJİ EĞİTİMDE GÜVEN VERMEYE DEVAM EDİYOR
ÖZGÜVEN SİSTEM KOLEJİ EĞİTİMDE GÜVEN VERMEYE DEVAM EDİYOR
EĞİTİM Haberi
ÖZGÜVEN SİSTEM KOLEJİ EĞİTİMDE GÜVEN VERMEYE DEVAM EDİYOR

                Özgüven Sistem Koleji gerek yüz yüze eğitim sürecinde gerekse uzaktan eğitim sürecinde velilerine güven veriyor. Her iki sisteme de hızlı bir şekilde adapte olan Özgüven Sistem Koleji öğrenci ve öğretmenleri hiçbir koşulda  eğitime ara vermiyor. Bu süreçte velilerin de kuruma güveni dikkat çekiyor. Altıncı yılında olan Kolej Seydişehir kamuoyunda da her geçen gün kendinden söz ettiriyor. Güçlü eğitim kadrosu ve güvenilir eğitim sistemi ile kayıt döneminde de ön plana çıktığı göze çarpıyor. Bir önceki döneme göre kayıtlarda her kademede büyük bir artış gözlemleniyor.  Uzaktan eğitim sürecinde de talep görmeye devam eden Özgüven Sistem Koleji;

  Anasınıfında 100'lük,  ilkokullarda 25'lik , ortaokullarda 30'luk ve Anadolu Lisesinde 100' lük bir artışla kayıt dönemini başarıyla devam ettiriyor.

  Okul Müdürü Recep Yasin ÖZ,  ilgiden çok memnun olduklarını belirtirken “ Koşullar ne olursa olsun öğrencilerimizin ve velilerimizin yanındayız. Bu süreçte tüm kaynaklarımızı öğrencilerimiz için harcıyoruz. Uzaktan eğitim sürecinde yapılan canlı interaktif derslere tüm öğrencilerimiz aktif olarak katılıyor. Bunların dönütlerini de velilerimizden memnuniyet olarak alıyoruz. Bu da tüm kadromuzu mutlu ediyor.Ayrıca bu süreçte bizlere güvenen tüm velilerimize teşekkür ederiz.“ diyerek cümlelerini bitirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖZGÜVEN, SİSTEM, KOLEJİ, EĞİTİMDE, GÜVEN, VERMEYE, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı