30/6/2019
30/06/2020
Haber Detayı
11 Kasım 2020 - Çarşamba 12:14
 
Kaymakam "Erdoğan Geleceğin Türkiyesi için çok önemli bir adım
Kaymakam "Erdoğan Geleceğin Türkiyesi için çok önemli bir adım
SEYDİŞEHİR Haberi
Kaymakam

Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan   ve Seydişehir Protokol üyeleri 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında fidan dikimi gerçekleştirdi.

 Kaymakam Erdoğan tüm Türkiye’de milyonlarca fidanın toprakla buluştuğu etkinliğin geleceğin Türkiyesi için çok önemli bir adım olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilan edilen Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında tüm şehirlerde milyonlarca fidanın toprakla buluştuğunu belirten Erdoğan  “ Seydişehir olarak   bizlerde  Milli Ağaçlandırma Günü’ne destek veriyoruz.Geleceğin Türkiyesi için çok önemli bir adım. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun.” dedi.

 Anabağlar  Mahallesindeki  Adelet Ormanındaki  ağaç dikim  çalışmasına Kaymakam Aydın Erdoğan, Cumhuriyet Başsavcısı Durmuş Ali Karakoca ,Belediye Başkanı Mehmet Tutal,  İlçe Jandarma  Komutanı Yahya Koca  , İlçe Emniyet Müdürü Cevdet Arıcı ,İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar   kurum amirleri, gaziler, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kaymakam, "Erdoğan, Geleceğin, Türkiyesi, için, çok, önemli, bir, adım,
Yorumlar
Haber Yazılımı