30/6/2019
Haber Detayı
30 Ekim 2020 - Cuma 17:14
 
Geçmiş Olsun İzmir Konya Büyükşehir Ekipleri yola çıktı
Geçmiş Olsun İzmir Konya Büyükşehir Ekipleri yola çıktı
GÜNDEM Haberi
Geçmiş Olsun İzmir Konya Büyükşehir Ekipleri  yola  çıktı

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, büyük bir depremle sarsılan İzmir'e geçmiş olsun dileklerini iletti. Başkan Altay, ilk etapta 12’si arama kurtarma ekibi olmak üzere 24 kişilik ekibin Konya'dan yola çıktığını, bölgeye 55 bin paket su ve kumanya da gönderdiklerini ifade etti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, İzmir’de meydana gelen deprem nedeniyle İzmirlilere geçmiş olsun dileklerini iletti.

Başkan Altay, “ Ege Denizi'nde meydana gelen ve birçok ilimizde hissedilen deprem sonrası can ve mal kaybının olmamasını temenni ediyorum. Depremi yaşayan tüm İzmirli kardeşlerime geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Bölgeye ilk etapta 12’si arama kurtarma ekibi olmak üzere 24 kişilik ekibimiz yola çıktı. KOSKİ Genel Müdürlüğümüz 55 bin paket su gönderdi. Ekiplerimiz bölgede arama kurtarma çalışmaları ile birlikte kumanya ve su dağıtımı da yapacak. İhtiyaç olması halinde ekiplerimiz ve araçlarımız hazır bekliyor. Hem devletimizin bütün kurumları hem de belediyeler olarak bizler yaraların sarılması için İzmir halkının yanındayız.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Geçmiş, Olsun, İzmir, Konya, Büyükşehir, Ekipleri, , yola, , çıktı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı