Burak1 Aralık2020
30/6/2019
30/06/2020
Haber Detayı
23 Ekim 2020 - Cuma 12:28
 
BÖLGESEL KALKINMA ATAĞI
BÖLGESEL KALKINMA ATAĞI
Ekonomi Haberi
BÖLGESEL KALKINMA ATAĞI

MÜSİAD Seydişehir Şube başkanlığına oy birliği ile seçilen Av.Yasir Dumlupınar, Genel Sekreter Hakkı Balcı , yönetim kurulu üyesi Ahmet Palay, müsiad üyeleri Fahri Tüfekçi Mehmet Ali Bostancı, Av. Mustafa Akman, Yusuf Balcı dan oluşan bir heyetle Seydişehir - Beyşehir Erkanına ve sivil toplum kuruluşlarına bilgilendirme ziyaretlerinde bulundu. 

Buna göre; 
Seydişehir kaymakamı Aydın Erdoğan, Seydişehir Cumhuriyet başsavcısı Durmuş Ali karakoca, Belediye başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir Emniyet müdürü  Cevdet Arıcı, İlçe Jandarma Komutanı Salih Yahya Koca, Seydişehir Ticaret ve Sanayi odası başkanı Cemal Küçük, Esnaf ve kredi kooperatifi başkanı Durmuş Onar, Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Aypar, Gazeteciler cemiyeti başkanı ve Toroslar Gazetesi sahibi Ali Saylam, Seydişehirhaber internet sitesi genel yayın yönetmeni Fahri Kubilay, Seydişehir Postası sahibi Zeki Erman, Seydişehir’in Sesi gazetesi sahibi Mevlüt Mızrak’ı ziyaret eden Başkan Yasir Dumlupınar Müsiad’ın hedefleri ve işadamlarımızın çözüm bekleyen sorunlarını paylaştı.  

Küreselleşen dünya gerçeği karşısında mikro milliyetçilik yapılmaması gerektiğini , bölgenin gelişmesinin tek yolunun , güç birliği neticesinde bölgesel kalkınma ve akabinde dünya  ile entegrasyon şartı ile gerçekleşebileceğini ifade eden Başkan Dumlupınar , Başkan yardımcısı Sadullah Sabırlı , Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi Başkanı Naci Tanık , Av Mustafa Akman ve Hasan Dumlupınar’dan oluşan Müsiad heyeti ile Beyşehir’de de bir takım ziyaretlerde bulunularak bölgesel kalkınma projeleri ile ilgili görüş alışverişlerinde bulunuldu . 

Beyşehir C.Başsavcısı Tuba Ersöz , Beyşehir  Emniyet Müdürü Mehmet Türken , Ak Parti Beyşehir İlçe Başkanı Recep Elkin , Gölses Gazetesi Sahibi Hayrettin Mızrak , Rasyonel Dış Ticaret Sahibi Samet Önal , Enka Petrol Sahibi Ahmet önal ‘a yapılan ziyaretlerde bölgesel kalkınmanın önemine değinen Yasir Dumlupınar, Seydişehir ve Beyşehir Erkan’ı ve Sivil toplum kuruluş başkanlarından tam destek buldu. 

Son olarak Seydişehir Ak Parti için başkanlığını ziyaret eden yönetim kurulu üyeleri, yeni seçilen İlçe başkanı Kemal Atalay’ı tebrik ettiler.

MÜSİAD Şube başkanı Yasir Dumlupınar, sanayici, esnaf , sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerimizi ziyaret etmeye devam ederek istişarelere devam edeceklerini bildirdi ...

Kaynak: Editör:
Etiketler: BÖLGESEL, KALKINMA, ATAĞI,
Yorumlar
Haber Yazılımı