03/08/2020
30/6/2019
30/06/2020
Haber Detayı
16 Eylül 2020 - Çarşamba 13:51
 
Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır’ın sağlık durumu
Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır’ın sağlık durumu
SAĞLIK Haberi
Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır’ın sağlık durumu

Koronavirüse yakalanan Konya’nın Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Adil Bayındır, karantinanın 3. gününde sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı. Bayındır, "Sağlık durumumla ilgili şükürler olsun bir sıkıntım yok." dedi.

Konya'nın Beyşehir ilçesinde, koronavirüs (Kovid-19) test sonucunun pozitif çıktığını açıklayan Belediye Başkanı Adil Bayındır, evinde devam eden karantinanın 3. gününde yaptığı açıklamada, "Sağlık durumumla ilgili şükürler olsun bir sıkıntım yok." dedi.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN SAĞLIK DURUMUNU PAYLAŞTI

Bayındır, sosyal medya hesabından yaptığı ikinci paylaşımda, sağlık durumu hakkında da bilgiler verdi. Kovid-19 testinin pozitif çıkmasıyla ilgili yaptığı paylaşımın ardından ülkenin çeşitli yerlerinden iyi dileklerin kendisine ulaştığını aktaran Bayındır, gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.

Başkan Bayındır, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Arama ve mesajlarına cevap veremediğim herkesten de özür diliyorum. Sağlık durumumla ilgili şükürler olsun bir sıkıntım yok, moral motivasyonum yerinde, günüm istirahatle geçmektedir. Benim açımdan sorun teşkil eden tek durum şehrimden ve işimden ayrı kalmamın burukluğu ama bu konuda da tüm personelime güvenim sonsuz. Onların, benim yokluğumu hissettirmeden, mesai mefhumu olmaksızın hizmetlerimize devam ettiklerinden en ufak şüphem yoktur. Bu konuda tüm personelime teşekkür ediyorum."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Beyşehir, Belediye, Başkanı, Adil, Bayındır’ın, sağlık, durumu,
Yorumlar
Haber Yazılımı